dres chelsea Poté, co o úvodním víkendu sezóny porazili Chelsea

dres chelsea Poté, co o úvodním víkendu sezóny porazili Chelsea 4: 0, se zdálo, že v Manchesteru United působí dobrý pocit, ale tato výhra může být stejně dobrá jako jejich kampaň. Od té doby se na stranu Wolna podílel i jediný Gunnar Solskjaer, prohrál doma s Crystal Palace a nyní tažen do Southamptonu.

Najednou je United nejhorší začátek sezóny Premier League za posledních 28 let. A zdá se, že faktor dobré nálady úplně zmizel. Southampton 1-1 Man Utd zápasová zpráva Man Utd vyhrál 3 z 16 od vítězství PSG Podívejte se na naši novou domovskou stránku GIVEMESPORT Zdá se, že je trochu neklid. Alespoň v to někteří fanoušci United stejně věří. Důvodem je, že zahlédli, jak se Nemanja Matic „líbí“ v příspěvku Instagram, který zabil Solskjaera. Podívejte se na níže uvedený komentář:

Matic byl představen proti Southamptonu po 68 minutách - 10 minut po vyrovnání domácích. Ale navzdory tomu, že byl Kevin Danso o pět minut později vyloučen za fotbalové dresy s vlastním jménem Saints, Matic a jeho spoluhráči nemohli najít vítěze v závěrečném sta