dres chelsea Manchester United předvedl v sobotu proti

dres chelsea Manchester United předvedl v sobotu proti Manchesteru City zázrak. Tým Josého Mourinha cestoval na Etihad Stadium s vědomím, že potřebuje vyhrát výsledek, aby zabránil svým zahořklým rivalům zvedat titul Premier League. V prvním poločase byli žalostní. lídři ligy se do přestávky ujali vedení 2:0.

United se ale vrátili ve druhém poločase. Paul Pogba v 53. minutě stáhl jeden zpět a o pouhé dvě minuty později přidal druhý, aby vyrovnal skóre. Chris Smalling pak dokončil comeback domácím volejem a ohromil domácí fanoušky. Návštěvníci měli štěstí pozdě, ale přežili by, aby si připsali jeden z nejpozoruhodnějších návratů v nedávné paměti. TWEET RIO FERDINANDA To byl skutečně nějaký kolaps Man City. Nejhorší obavy fanoušků Manchesteru United by bylo vidět, jak jejich zahořklí rivalové zvednou titul poté, co je porazili, ale hosté dokázali zkazit večírek. A pochopitelně se fanouškům United ulevilo, že dokázali produkovat comeback. Rio Ferdinand trolloval Man City v polovině týdne po

těžké porážce s Liverpoolem, kde inkasovali tři góly uvnitř 31 minut. Týmový autobus na cestě na zápas se dočkal nepřátelského přijetí a Ferdinand žertoval, jak byli hráči Man City po vystoupení v prvním poločase stále v autobuse. Po manchesterském derby je znovu trollovat a vtipkovat, že jsou stále v autobuse. Kvalitní žertování z Ria. Jeho tweet se velmi dobře líbil fanouškům fotbalové dresy levně Man United, kteří ho rychle chválili na Twitteru. TWITTER REAGUJE, JOSE MOURINHO BYL NOVANĚJŠÍ Zatímco Ferdinand se